Projekty UE Mescomp Technologies
Eurolang 2012 Project

Projekt “Towards Euro 2012 with Polish and Ukrainian language - EuroLang 2012” jest realizowany w ramach program Unii Europejskiej Lifelong Learning Programme Key Activite 2:Languages .
Projekt skierowany jest do uczestników, turystów i fanów piłki nożnej, którzy latem 2012 roku przyjadą  na  Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do Polski i na Ukrainę. Głównym jego celem jest nauka podstaw języka polskiego i ukraińskiego oraz prezentacja specyfiki kulturowej tych krajów.

Serwis internetowy projektu zawiera kursy języków polskiego i ukraińskiego przygotowane z myślą o kibicach, przewodniki językowo - kulturowe dotyczące Polski i Ukrainy. Każdy użytkownik ma możliwość pobrania na swój komputer plików MP3 z zarejestrowaną prawidłową wymową słów w języku polskim i ukraińskim.  Dzięki projektowi EuroLang zagraniczni kibice odwiedzający Polskę i Ukrainę nie tylko bez trudu trafią do hotelu, na stadion czy też do restauracji. Będą mieli również możliwość poznania kultury i piękna państw organizujących Euro 2012.  Treści składające się na projekt EuroLang 2012 zostały przetłumaczone na 25 języków, aby umożliwić  udział w projekcje wszystkim obywatelom Unii Europejskiej.

Więcej informacji dotyczących projektu „EuroLang 2012” jest dostępne na  www.eurolang.2012.com

 

Partnerzy EuroLang 2012

Fotorelacje